Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"30. léta 20. století, zlato bílé, hmotnost 2,20 g btto, ryzost 585/000, oválná, osazena čtrnácti kultivovanými perlami a dvěma brilianty o hmotnosti 2 x 0,01 ct, rozměr 2,5 x 1,6 cm, opatřeno ČS puncovní značkou."